Zoeken


ALV & 90 jarig jubilium

Geplaatst op 16-11-2023  -  Categorie: Algemeen

Onze vereniging werd op 2 oktober 1933 opgericht en bestaat dus inmiddels ruim 90 jaar !! Veel van jullie hebben mooie herinneringen aan de vele leuke en mooie momenten die zij hebben beleefd  bij  “Watersport Vereniging Almere “ en bij EWVA  ( Enkhuizer Watersport Vereniging Almere), wat de huidige naam van onze vereniging is.

Het bestuur van EWVA nodigt jullie van harte uit om dit  90 jarig jubileum te vieren op zaterdag 9 december a.s. op de ms Friesland ( ligplaats bij het station ) en als je dan toch van plan bent om naar het jubileumfeest te komen dan kom je vast ook naar de najaars ALV die daaraan vooraf gaat.

Inschrijven voor het jubileumfeest doe je via deze pagina.

ps.

Als je niet meer weet wat je wachtwoord is, kies dan voor de optie "Inloggegevens vergeten". Weet je niet meer onder welk email adres je geregisteerd staat? Stuur dan een email naar eitartsinimdanedel.[antispam].@ewva.nl met de vraag onder welk e-mail adres je staat geregisteerd.