Contactgegevens EWVA 

Enkhuizer Watersport Vereniging 'Almere'
Compagnieshaven 3c
1601 ZA Enkhuizen

Bestuur
bestuur@ewva.nl

Voorzitter 
Frans Sluis
voorzitter@ewva.nl

Penningmeester
Pierre Broersen
penningmeester@ewva.nl

Secretaris
Lydia Kramer
secretaris@ewva.nl

Wedstrijdcommissie   
Hidde de Bruijn
wedstrijdcommissie@ewva.nl

Jeugd en opleiding 
Theo Gebhard
jeugdopleiding@ewva.nl

Clubhuis
Theo Gebhard
clubhuis@ewva.nl

Evenementencommissie 
Peter Lubach
evenementen@ewva.nl

Materiaalcommissie   
Rob Overduin
materialen@ewva.nl

Media en communicatie   
Sabrina Helmer
communicatie@ewva.nl

Overige functionarissen

Ledenadministratie    
Pierre Broersen
ledenadministratie@ewva.nl

Jeugd secretariaat   
Lea Tol
jeugdsecretariaat@ewva.nl

Algehele redactie   
Sabrina Helmer
redactie@ewva.nl 

onze partners

                                                                       Klik op het logo van onze partners hieronder om op hun website te komen