Eregalerij

Mocht u toevoegingen hebben aan de eregalerij dan kunt u deze mailen naar redactie@ewva.nl.

Jaar

Naam

Prestatie

2015 Martin Jan Ringers 3de ONK Maxfun 25 VOC cup 
2015 Yin/Team EWVA 2de FE28R VOC cup 
2015 Yin/Team EWVA 1ste ORC-1 Delta Lloyd 24 Uurs zeilregatta
2015 Cor de Graaff 1ste Norlin 2.4 Sneekweek
2015 Jaap Mazereeuw 5de Laser Masters (1ste in leeftijdscategorie)
2015 Tom van der Vecht 2de Vuurschepen Race IRC-1 Leeloo Sailing Team
2015 Tom van der Vecht 1ste Y-Toren, Leeloo Sailing Team
2015 Tom van der Vecht 2de Lenco Regatta, Leeloo Sailing Team
2015 Bart Desaunois 2de ORC-DH NSR Yeonmancup Scheveningen
2015 Bart Desaunois 1ste ORC-1 Ronde om Noord Holland
2014 Nicholas Heiner Wereldkampioen Laser
2014 Michiel Pals 1ste Laser Masters
2014 Tom van der Vecht 2de North Sea Regatta J22
2014 Tom van der Vecht 1ste Lenco Regatta, Leeloo Sailing Team
2014 Tom van der Vecht 2de Meeste Mijlen: 24-uurs Leeloo Sailing Team
2014 Bart Desaunois 1ste ORC-DH, 2de ORC-1, 2de IRC-1, Vuurschepen Race
2014 Bart Desaunois 1ste ORC-1 Ronde om Noord Holland
2013 Tom van der Vecht 1ste NSR J109
2013 Bart Desaunois 1ste ORC-DH Flevorace 
2013 Bart Desaunois 1ste ORC-DH 100 mijls Bruine Bank Race Noordzee 
2013 Bart Desaunois 1ste ORC-DH Lenco Regatta 
2012 Tom van der Vecht 1ste ONK Matchrace
2012 Bart Desaunois 1ste ORC-DH Flevorace 
2012 Bart Desaunois 1ste ORC-1 Ronde om Noord Holland 
2012 Bart Desaunois 1ste ORC-1 24 Uurs Zeilrace 
2012 Bart Desaunois 2de IRC-1 CAM Race Larvik Line Honours
2012 Bart Desaunois 1ste Palma Vela Mallorca drakenklasse
2011 Roy Heiner Nederlands Kampioen Finn
2011 Bart Desaunois 2de 200 Myls Solo
2011 Bart Desaunois 1ste Palma Vela Mallorca drakenklasse
2010 Tom van der Vecht 1ste Euroleague J22
2010 Tom van der Vecht Duits Kampioen J22
2010 Tom van der Vecht 2de Duits Kampioenschap Melges 24
2009 Hidde de Bruijn Duits Kampioen Efsix
2009 Tom van der Vecht 3de ONK J22
2008 Rem Schuijt 2de Ronde van Noord Holland ORC-3
2008 Rem Schuijt 3de Challenge Cup ORC-3
2008 Rem Schuijt 3de Manilla-Borocay IRC
2008 Pim Nieuwenhuis 5de Olympische Spelen
2008 Tom van der Vecht 1ste NSR ORC-1
2007 Gideon Messink Sr Nederlands kampioen FF69
2007 Pim Nieuwenhuis 3de WK Tornado
2007 Jochem Bart Haakman 2de WK Splash
2006 Martijn Verwoerd Nederlands kampioen FF65 (F. Mulder, A. v. Oudheusden)
2006 Hidde de Bruijn Nederlands kampioen Fsix
2006 Jochem Bart Haakman Nederlands Kampioen Splash
2006 Jan Pieter Botman Nederlands Kampioen Max Fun 25
2005-2006 Roy Heiner Technisch directeur, 1ste Volvo Ocean Race ABN campagne
2005 Rem Schuijt 1ste Oktoberraces IMS-3
2005 Rem Schuijt 1ste JP Morgan Round of Wight Race ISC
2005 Jochem Bart Haakman 2de Open NK Optimist
2005 Roy Heiner Nederlands Kampioen Soling
2004 Rem Schuijt 2de NK Zeezeilen IMS-4
2004 Rem Schuijt 2de Oktoberraces IMS-3
2004 Rem Schuijt 2de IJsselmeer-Haaks Waddenrace IMS-3
2004 Hidde de Bruijn Nederlands Kampioen Fsix
2004 Martijn Verwoerd Nederlands kampioen FF65 (F. Mulder, A. v. Oudheusden)
2004 Gideon Messink Sr Nederlands kampioen FF68
2003 Rem Schuijt 3de Oktoberraces IMS-3
2003 Roy Heiner 2de Louis Vuitton Cup, BMW Oracle
2002 Gideon Messink Sr Nederlands kampioen FF67
2002 Tom van der Vecht Jongst deelnemende team ronde Texel (Remco Lub)
2001 Rem Schuijt 2de North Sea Regatta Yeoman Race IMS-3
2001 Rem Schuijt 2de HT Race IMS-3
2000 Sjaak Haakman Nederlands kampioen IMS-2 First 40.7
2000 Rem Schuijt 3de North Sea Regatta Houtrib Race IMS-3
2000 Rem Schuijt 1ste Oktoberraces IMS-3
1999 Fred Imhoff Zilver, WK Draak
1998 Fred Imhoff Goud, EK Draak
1998 Chris Massenberg Nederlands kampioen Regenboog
1996 Roy Heiner brons, Olympische Spelen
1994 Roy Heiner 2de Swedish Match Circuit
1992 Roy Heiner 1ste Nations Cup 
1990 Sjaak Haakman Nederlands kampioen IMS-2 Selection 37
1989-1990 Edwin Visser Voordekker, Whitbread Equity & Law
1989-1990 Tanja visser Eerste Nederlandse vrouw op eerste vrouwenboot in Whitbread Race
1987 Sjaak Haakman Nederlands kampioen Flying Dutchman
1985-1986 Ties van Os Whitbread Race, Equity & Law
1983 Chris Massenberg 1ste Open Belgisch kampioenschap Windglider
1982 Chris Massenberg Nederlands jeugdkampioen Windglider
1979 Sjaak Haakman Nederlands kampioen Laser 
1979 Sjaak Haakman Europees kampioen Laser
1978 Sjaak Haakman Nederlands kampioen Laser 
1970 Cees de Vries 3de NK O.K. Jollen zeilwedstrijden

onze partners

                                                                       Klik op het logo van onze partners hieronder om op hun website te komen